Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Омъжена софиянка отива сама на море в Бургас. Запознава се там с един бизнесмен и то любов, то секс... Връща се в София и още на 5-тия ден получава телеграма: "Леля ти умря. Погребението - утре в Бургас." Мъжът се чудил, чудил - не е чувал за такава леля, ама пуснал жена си, но заедно със свекървата. Слизат двете на бургаската гара и ги чакат два мерцедеса - в единия мадамата, във вторият свекървата. Минават три дни и двата мерцедеса ги откарват обратно на гарата. Двете гузно се гледат в купето на влака и мълчат. По едно време мадамата пита: - Мамче, а сега какво ще говорим в къщи? - Аз не знам какво ти ще говориш, ама давай да дойдем пак и за 9-тия и 40-тия ден!
Семейни 1,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пич много харесвал едно гадже. Гонил го сума време и накрая онази поддала. Отишли в дома на мъжа и започнали да се събличат... Добре, ама тя като си свалила панталона, той видял, че й са много космати краката и я попитал: - А бе, тия косми не ти ли пречат да бягаш? - Ааами не - отговорила тя. - Ами тогава аре бегай - казал той! Коя първа ще падне от 10 етаж? Блондинката или чернокосата? Чернокосата, защото блондинката ще спира на всеки етаж и ще пита: - На къде да ходя? В Ирак няма оръжия за масово унищожение, Чък Норис живее в Оклахома! Наскоро се разбра, че в тоалетната на Крамник е имало интернет кабел. Дали ще се разбере къде си е пъхал кабела... или е имал и компютър. Гонзо вижда Боримиров с нова кола. - Каква е тази кола? - пита Гонзо. - Сеат Ибиза. - отговаря Бате Боре. На другия ден Боримиров вижда Гонзо с нова кола. - Каква е тази кола, бе Гонзо? - Ауди. Иби са ти!