Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако нямате климатик, отворете хладилника и сложете вътре в него вентилатора.
Бисери 2,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи! Честит празник! Ето и моя подарък. - Благодаря, скъпа...О-о-о! Чехли!!! Нови!! Откъде пари? - Че откъде да се появят, мили? Кредит за една година взех от банката. Дъхът ти е толкова лош, че хората предпочитат да ти дишат пръднята! Иванчо: - Мамо, тате...реших вече сам да живея. Те: - Хубаво, сине... Иванчо: - Куфарите ви са пред вратата! Вървели две бедни и много гладни бабички и изведнъж виждат на земята повръщано. Първата, която стигнала до него, веднага го изяла, а другата казала: - Имаше косми, ма! Погнусила се бабичката и повърнала. Другата обаче изяла всичко и казала с усмивка: - Мерси, че ми го затопли! АЙ ЕМ БЪЛГАРЧЕ Ай ем българче. Обичам наште маунтинс зелени. Българче да се наричам - ит из фърстли джой фор мене. Ай ем българче. Фром Кричим. Днес ай лив ин Саут Дакота. Тук май мадър енд май чичо правят мъни в бизнес готин. С ТИРА-а чичов отпътувах на петнайсет, сиреч - фифтийн. Моят чичо с гърлс търгува, мадър бачка в клуб фор стриптийз. Бът ай българче оставам, по душа, сърце енд боди. Невър няма да забравя брадърс Кирил и Методи. Май народ из вери древен! Май народ из вери твърд! Ай ем българче. Форевър. Чак до финиш ъф ъ уърлд.