Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надзирателка в женски затвор влиза при затворничките и им съобщава: - Днес имам две новини за вас - една добра и една лоша. С коя да започна? - С добрата - предложили те. - Докарали са пресни краставици! - Зарадва ни! А коя е лошата? - Ами това, че са нарязани на търкалета!
Черен хумор 1,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Bсяко добро нещо си има и лошата страна - казал оня, дето му поискали пари за погребението на тъщата... В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво! Срещнала Марийка Понокио и започнала да го моли: - Пинокио, моля те да ти седна на носа! - А-а, не може Марийке, аз съм гнуслив. - Хайде, Пинокио, моля ти се, много ти се моля да ти седна на носа. - Не може бе Марийке, казах ти вече, гнуслив съм. - Моля ти се Пинокио, хайде да ти седна на носа, виж как ти се моля. Накрая Пинокио не издържал и се съгласил. Марийка седнала и казала: - Хайде Пинокио, лъжи сега, лъжи! Жената често се отнася с мъжа като с будилник - не му позволява да направи докрай това, за което сама го е навила. Безкраен брой математици влизат в един бар. Първият си поръчва една бира, вторият половин бира, третият четвърт бира... Барманът спира четвъртия и казва: - Абе, ето ви направо 2 бири!