Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никой няма да забележи твоите сълзи, когати ти е тъжно, никой няма да види твоята гримаса, когато ти е лошo, никой няма да види твоите душевни терзания...Но стига само един път да пръднеш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена към мъжа си: - Какво животно би искал да станеш в следващия живот? - Ами...май куче. - Нищо ли не искаш да се промени?
Семейни
03.10.2017
3,133 прегледа
Следващ →
Още вицове
Високо в планината. Път минава през малко балканско селце с няколко къщички. По пътя с висока скорост се движи автомобил. Някакво уплашено прасе се защурва по пътя и автомобилът го блъска. Шофьорът слиза, оглежда се, не вижда свидетели на случката, приближава се до прасето, хваща го за краката и го замъква до багажника на колата. Точно отваря капака, когато чува някакъв глас: - Опа, човече! Обръща се уплашено и вижда селянин с пушка в ръка. - Да! - Ами само не ми казвай, че си тръгнал да го водиш в болницата...
Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става вълкът. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?
Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: - Удуши го Пешо... убий го! - Абе нещо ми се губи между пръстите!
Майка към дъщеря: - И за къде така си се разсъблякла?
- Вие сте един здрав 60 годишен човек. - Но аз съм на 40. - Да, но не така мисли черния ви дроб.