Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: - Иване, дай малко семки! Той: - Няма да ти дам. Тя: - Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: - Едно е звезди, друго е семки!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако сте над 30 години и не сте постигнали абсолютно нищо в живота - то вие сте честен и почтен човек.
Бисери
03.10.2017
3,400 прегледа
Следващ →
Още вицове
На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора: - Господине, бихте ли погледнали, какво й има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас…
Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете!
Най-жестокото несъответствие в моето детство - разминаването на аромата на тоалетния сапун с неговия вкус...
Чревоугодничка: Живея, значи ям.
Пият група гинеколози. Вече доста подпийнали, най-трезвеният се обажда: - Господа, стига сме говорили само за работа...Хайде да поговорим малко за жени.