Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000". - Хм - вика единия - да вземем да станем християни? - Ама не те ли е срам бе, Яков - баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш? - Е, 5000 долара са си пари все пак. Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред. - И какво сега, дадоха ли ти парите? - Ей, ама това вие евреите само за пари мислите!
Разни 1,797 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира в къщи ,разчорлен , целия омазан с фондьотен и червило. жена му застава на Ф: -какво си правил, мръсник.. -Е няма да повярваш -сбих се с един клоун.. На премиерата на новия Уиндовс с гласови команди докато красива, надарена блондинка демонстрира как работи Уиндоуса чрез гласовите команди от публиката се надига един българин и крещи: - Format C:, Enter !!! Eдин човек се къпе и слуша мач по радиото. Изведнъж чува "Гоооооол", и си замислил: - Тия от къде знаят, че съм гол? Диалог между програмист и жена му, вечер след работа.. Прибира се той: - Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in. Жена му: - Купи ли хляб? - Ваd соmmаnd оr filеnаmе. - Нали те помолих сутринта! - Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt? - Какво става с новия телевизор? - Vаriаblе nоt fоund… - В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина - Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd… - Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен? - Тоо mаnу раrаmеtеrs… - Защо ли се омъжих за теб. - Dаtа tуре mismаtсh. - Направо си отвратителен.. - It`s bу Dеfаult. - Какво става със заплатата ти? - Filе in usе… Тrу аftеr sоmе timе. - Аз на теб каква съм ти? - Unknоwn Virus! Прочетено в един форум: "Дълги години живях в Испания и работех, каквото падне. Трудно живеех, даже продадох ордените на дядо. Но после дойдох в България и се захванах с топ-мениджмънт. Значително ми се подобри стандарта на живот, почнах да забогатявам. Затова призовавам всички сънародници да се завърнат в родината!" Симеон Кобурготски