Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба и дядо седят на спирката и бабата казва: - Ех, дядо дядо, още хляб има в тебе дядо! - Абе то хляб има, ама салама свърши!!!
Семейни 2,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима монаси се молят. Първият: - Господи, какво съм аз пред Теб? Прашинка, невидима с просто око... Вторият: - Боже, какво съм пред Твоето величие! Нищожен атом, изгубен в бездните на вселената... Третият: - Боже, какво нищожество съм пред Теб! Дребен червей... Първият смушква втория: - Виж го тоя - страда от мания за величие! - Два хот-дога, моля. Единият с горчица, другият без. - Кой от двата да е с горчица? Мъж влиза в хлебарницата и казва на продавачката, блондинка: - Може ли един хляб? - Какво да може един хляб? - отговорила блондинката. Когато Чък Норис прави лицеви опори той не си вдига тялото нагоре, а бута земята надолу! Садист и мазохист стоели в една килия. Един ден мазохиста почнал да си реже пръстите и да ги хвърля през прозореца. Садиста го гледал и нищо не казал. На другия ден мазохиста си отрязал ръката си до лакътя и пак я хвърлил през прозореца. Садиста пак нищо - замълчал. На по-следващия ден мазохистът си отрязал ръката до рамото и тогава садиста не се сдържал и му казал: - Абе ти... много тарикатски нещо се измъкваш...