Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% - "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Стои си мениджъра в стаята за почивка и си бие главата в стената. - Ама какво ти е? - Не можеш да ме разбереш... Имам две подчинени блондинки!
Блондинки
03.10.2017
2,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж всяка вечер ходел да пие и посред нощ се прибирал вкъщи пиян, където го чакала многострадалната му жена. Тя се оплакала на своя приятелка от непоносимата атмосфера в дома им и приятелката й предложила да опита нов подход. Посъветвала я вместо да му крещи, когато се прибере, да се отнесе към него със съчувствие. Същата вечер съпругът закъснял, както обикновено, но този път тя го посрещнала с топла целувка. Настанила го на любимия му фотьойл, донесла му пантофите и му направила чаша чай. Мъжът не вярвал на очите си. Къде били обидите и обвиненията? След малко жена му казала: - Става късно, скъпи. Струва ми се, че е най-добре да си лягаме. - Защо не? - изфъфлил съпругът. - И без това ще ми се карат, когато се прибера вкъщи.
Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер!
Само в речника думата "победа" стои преди думата "труд".
Благодаря, докторе! Болката в гърба ми премина. Какво беше това? Радикулит? - Не, тирантите ти се бяха усукали.
Върви си червената шапчица из гората доста оскъдно облечена. Среща вълка на една пътечка: -Червена шапчице, знаеш ли, че могат да ти се случат доста неприятни неща, както си тръгнала така из гората? -Знам - казала червената шапчица, намигайки му многозначително. -Добре тогава !- казал вълкът и й счупил крака.