Съживили Тодор Живков за 10-ти ноември. Казват му, че вече е 2005 година(16 години след 10.11.1989).Той пита:
- Кой е президент?
- Помниш ли го наш Гошко,ами той е.
Тодор Живков:
- Браво, справяме се значи! Ами кой е министър-председател?
- Помниш ли го малкия Сергейчо, той сега е министър-председател.
- Браво, справяме се много добре! А кой е кмет на София?
- Помниш ли твоя бодигард, Бойко?
Тодор Живков:
- Значи всичко си е както трябва!
Руски новобогаташ трябвало спешно да излезе командировка за няколко месеца. И понеже бил ревнивец решил да отиде до sex-shopa и да и вземе един вибратор. Е да ама не, влязъл нашия вътре и от дума на дума ония продавача го убедил да и купи робот наместо простият вибратор. Взел той робота и се прибира вкъщи, показва го на жена си с думите:
- Скъпа ето ти последния писък на модата сега, това е сексуален робот, казва се "РоРо".
И така включил той робота и изчезнал в командировка.
Връща се след около 3 месеца и кво заварва. Целия град пуст, кофите обърнати, къщи горят, спукани тръби, абе като на война бе!
Стига си той до вкъщи влиза вътре, качва се на втория етаж там заварва 15 годишният си син да седи свит на кълбо в ъгъла целият треперейки. Доближил се баща му до него и го попитал:
- Абе какво е станало тук бе, Саша!!!!?? - а Саша само се подикнал и едва едва промълвил.
-Тихоооо бееее, шшшштттт, РоРо броди!