Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Руски новобогаташ трябвало спешно да излезе командировка за няколко месеца. И понеже бил ревнивец решил да отиде до sex-shopa и да и вземе един вибратор. Е да ама не, влязъл нашия вътре и от дума на дума ония продавача го убедил да и купи робот наместо простият вибратор. Взел той робота и се прибира вкъщи, показва го на жена си с думите: - Скъпа ето ти последния писък на модата сега, това е сексуален робот, казва се "РоРо". И така включил той робота и изчезнал в командировка. Връща се след около 3 месеца и кво заварва. Целия град пуст, кофите обърнати, къщи горят, спукани тръби, абе като на война бе! Стига си той до вкъщи влиза вътре, качва се на втория етаж там заварва 15 годишният си син да седи свит на кълбо в ъгъла целият треперейки. Доближил се баща му до него и го попитал: - Абе какво е станало тук бе, Саша!!!!?? - а Саша само се подикнал и едва едва промълвил. -Тихоооо бееее, шшшштттт, РоРо броди!
Семейни 2,800 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говрят си двама в килията: - Ти за какво лежиш? - За нищо. - Всеки така разправя. - Ама аз настина за нищо! Откраднах портфейл, в който нямаше нищо! Идва Мечо Пух при Прасчо, отваря вратата и го лъхва неприятна миризма... - Какво правиш? - пита Мечо Пух. - Ям портокал - отговаря Прасчо. - А защо така лошо мирише? - Защото го ям за трети път... Ивана и Глория си купили ваза. Седнали на една пейка и почнали да се чудят на вазата. Седели и се чудили много време: - Абе тия с тази ваза са ни метнали май здравата! - казала Ивана. Дошла Камелия: - Какво и се чудите на тази ваза бе? - Ами дали са ни ваза без дупка и няма къде да пъхнем цветята. Ками вдигнал вазата, обърнала я и казала: - Абе мани, че са ви дали ваза без дупка и няма как да мушнете цветята, ами тя няма и дъно бе, водата ще изтече!!! Младеж от неблагонадеждно семейство направи от девойка от благонадеждно семейство девойка от неблагонадеждно семейство. Ако жена ти и адвокатът ти се давят и трябва да избираш…, ще отидеш на обяд или на кино?