Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
22-ри век: над земното кълбо безсмислено обикаляха самолетите на НАТО. Запасите от нефт бяха свършили насвсякъде.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В банката правят ревизия. Питат главния счетоводител: - Къде е директорът? - Отиде да се сбогува със семейството си...
Разни
03.10.2017
1,647 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима борци хванали златната рибка и тя им казала, че ако я пуснат, ще им изпълни по едно желание. Първият се замислил и казал: - Абе, мен много често ме спират катаджии и ми искат рушвети. Не мога да си плащам вече. Рибката му казала: - Ето ти един чувал с пари за да можеш да си плащаш. Вторият се замислил и казал: - Абе, в нас има много хлебарки и не мога да се отърва от тях. Рибката му казала: - Ето ти тази малка хлебарка. Тя ще изяде другите хлебарки и после ще се самоизяде. Третият борец се замислил и казал: - Абе, аз пък имам много плъхове в нас. Направо е... ужас. Рибката му казала: - Ето ти този малък плъх. Той ще изяде другите плъхове и после ще се самоизяде. Първият борец мислил, мислил... и казал: - Рибке, няма да се разберем така. На си ти чувала, дай ми един малък катаджия!
Един програмист намерил 1000 лева и ги изхвърлил. Знаете ли защо? Защото не били точно закръглени до 1024.
Ти си моята душа, ти си звездата, която огрява моята нощ, обич... чакай малко това е грешен номер.
Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: - Какво караш? - Овес - прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. - Ама защо така тихичко говориш? - Да не чуе конят...
8 от 10 българи живеят под стрес… Останалите двама живеят в чужбина.