Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хващат мъж, който е ограбил голяма сума пари от банката и в последствие ги е скрил някъде. Водят го в участъка да го разпитват. Той обаче се оказва чужденец и не разбира една дума от това, което го питат. Довеждат му преводач и продължават разпита: - Казвай къде скри парите - крещи следователя. Преводача превежда, крадеца се инати и не иска да каже. Пак го питат, преводача превежда, оня отказва да признае. Тогава на едно от ченгетата му писва, вади си пистолета, опира го в главата на крадеца и му казва: - Казвай веднага къде са парите или ще ти пръсна кофата. Преводачът превежда всичко на бандюгата и онзи отговаря: - Парите ги зарових в градския парк, до дървото срещу фонтана. Преводача превежда: - И да ме гръмнете пак няма да ви кажа къде ги скрих.
Разни 2,452 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си целия бинтован? - Не ми се отвори парашута. - От високо ли падна? - Не беше много висока...каратистката в дискотеката. Иванчо отива в една аптека и пита: - Бихте ли ми дали нещо срещу болка? - Иванчо, какво те боли? - Нищо, ама баща ми като погледне бележникааа...... Събрали се в Чистилището трима,умрели в една и съща секунда. Дошъл Свети Петър и започнал да ги разпитва как са умрели за да ги разпредели за Рая или Ада.Първият започнал разказа си : Връщам се аз от командировка,влизам в спалнята и какво да видя ! Жената трепери,а на стола стоят сгънати мъжки риза и панталон.Побеснях ! Обърнах апартамента на опаки ама никого не открих ! Излизам на балкона и гледам един по потник и боксерки бяга,ама чак петите му в задника удрят ! Твойта мама викам си сега те пипнах!Огледах се да му хвърля нещо ама пусто няма.....Само хладилника.Прежалих го !Вдигнах го и го хвърлих.Да ама ризата ми се закачи за дръжката и аз полетях с него от 5 етаж. Вторият започнал разказа си: Абе правя си аз кросчето и вече на финала нещо ме цапардоса в главата и повече не помня ! Третият въздъхнал и казал: Абе стоя си аз в хладилника..... Иванчо отива при баща си: - Тате, тате, откъде съм аз? Бащата се замислил и решил, че няма смисъл да го усуква и трябва да каже истината на детето. Разказал подробно за любовта и как в резултат на любовта се появяват децата. По време на разказа очите на Иванчо се отваряли все повече и повече от изумление. След края на разказа, Иванчо възкликнал: - Да, да!! Много интересно. Твоят разказ е доста по-изчерпателен от този, който ми разказа вчера Пешо. Той само каза, че е от Пловдив... Старшина Велков: - Някой в строя не пее, но аз го чувам!