Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с германец и българин. Българинът се интересува: - А какво ще стане, ако не платя бензина, а просто си замина? - Как така "просто да заминеш"? - отговаря германецът. - Да допуснем, че съм крадец. Крада бензин, разбираш ли? - Разбирам... Немецът се замислил. После се плясва по челото и казва: - Тук сигурно има видеокамери! Ако просто си заминеш без да платиш, ще съобщят номера на колата ти в полицията и ще те арестуват! - А ако номерът е изцапан и не се виждат цифрите? Немецът се опулва и съвсем учуден пита: - Как така "Номерът е изцапан"??!
Разни 2,609 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане по телефона при ветеринаря: - Мисля , че моето куче е болно.. - Защо мислите така? - Ами от три седмици не излиза изпод дивана, нищо не яде, а и напоследък мирише ужасно! - Защо мексиканците са толкова ниски? — Защото като са малки майките им казват: „Като пораснеш ще трябва да си намериш работа!“ Разликата между оптимиста, песимиста и реалиста: 1. Оптимиста вижда чашата наполовина пълна. 2. Песимиста вижда чашата наполовина празна. 3. Реалиста помирисва дали е ракия. Оказва се, че блондинките не са такива глупачки, както ти се иска на теб... Последните думи преди злополуката... ...на Тарзан: - Кой намаза лианата с маслооооо? ...на човека до шофьора: - В дясно е свободно! ...на пощенския раздавач: - Добро кученце! ...на учителя по химия: - Този опит е напълно безопасен! ...на електротехника: - Да, бушонът е изключил! ...на инструктора: - Паркирайте, моля, до стената на кея! ...на парашутиста: - Скапани дюшеци! ...на занаятчията: - Това би трябвало да е здраво! ...на капитана на подводницата: - Тук трябва малко да се проветри! ...на китоловеца: - Този се хвана на куката!