Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
6 стадия на проекта: 1. Ентусиазъм 2. Разбиване на илюзиите 3. Паника 4. Търсене на виновните 5. Наказване на невинните 6. Хвалене и награждаване на участващите
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Най-вероятно в ДАНС са се биели за храна. Бойко Борисов днес е открил столовата в ДАНС и вече служителите се успокоили.
Професионални
03.10.2017
2,895 прегледа
Следващ →
Още вицове
Два червия влезли в хранителен магазин. Единият ахнал: -Еее братми виж виж групов секс. -Не бе торен това е кадаиф.
Заека поканил лъва на бар, да се подмаже на царя на животните. Влизат, сядат и заека: - За мене един коняк, а за лъва - една кола. Носят им, лъва почва да се върти неуверено - как заека пие коняк, а той само кола? Изпиват питиетата и заека пак поръчва от същото. Изнервил се лъвът, но изпили и това. Зайчето обаче се напило от двата коняка и паднало под масата. На лъва му прикипяло, изкарал го навън за ушите и го размазал от бой. След няколко дни Зайко пак идва и го кани на бар. - Не ща! - ръмжи сърдито лъва. - Е де, не се сърди, царю, обещавам този път да не пиеш кола. Съгласил се лъва. Отиват на бар, а заека: - За мене един коняк и една кола, а за лъва - нищо. Че като си пийне две колички, и не знае какво прави...
В магазина: - Колко струва хляб "Добруджа"?; - Ами 50 стотинки, НАЙ-ЕВТИНИЯТ в цяла Европа." - Дайте ми един хляб тогава. - Момент, такааа... - един хляб: 0.50лв; -- пренос на хляб:0.45лв -- достъп на камиона за пренос по магистрала: 0.35лв; -- пренос на хляб на ниска скорост: 0.25лв; -- пренос на хляб на висока скорост: 0.50лв; -- добавка за минаване на зелено: 0.75лв; -- високоефективно комбинирано производство на хляб: 0.30лв; -- невъзстановяеми кражби на хляб от поточнат линия: 0.60лв. -- Общо: 3.70лв., ...ааа и нещичко за държавата: 20% ДДС: - Дължите 4.44 лв. - ето Ви го и се радвайте, че ядете най-евтиния хляб в Европа!
Колкото е по-красива жена, толкова по-бързо летят времето и парите.
- Разкажи ми за себе си? - Глупава съм... - Харесва ми, продължавай!