Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
От дупка излизаме, за дупка се борим и в дупка падаме...
Разни 1,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

Закон за здравето ли?! Да, но на Запад. Там започва: "Забранява се пушенето .." Тук: "Разрешава се пушенето..." ------ Пушачи от всички страни, елате в България! (сигурно гласуват така, за да насърчат туризма) ------ Можеше поне да забранят пушенето на обществени места на цигари без бандерол и Явор Колев да следи за нелицензирани цигари :-) ---- Имате право да мълчите... така по-малко цигарен дим ще вдишвате... ---- Предпоследна точка: Непълнослетни лица ще може да пушат с придружител... И последна точка от закона: При температури под нула градуса, учениците ще може да пушат в училищата, за да не мръзнат по двора... Българинът се слави с това, че намира изход и от най- трудната ситуация. Но повече се слави с това, че успява да намери и вход за нея... Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара. - Кой те подреди така? - пита жена му. - Джими - кратко отвръща той. - О, този тип, този разбойник, този хаймана... - започва да кълне тя. - Ш-ш-шт! Тихо! За умрелите се говори само добро или нищо! Интервюират жената на програмист: - А той, как Ви свали? - С FlashGet… - Какъв е този конец на пръста ти? - Жена ми го върза, за да ми напомня да пусна едно писмо. - А ти пусна ли го? - Не, тя забрави да ми го даде.