Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От дупка излизаме, за дупка се борим и в дупка падаме...
Разни 1,757 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-полезното нещо, което направих в работата напоследък - да смажа вратата, че да не се чува, как си тръгвам час по-рано. Ню-Йорк. 2017 година. Баща и син вървят по улицата. Минавайки покрай парка, бащата показва нанякъ и казва: - А тук имаше два огромни небостъргача. - Какво е имало в тях, тате? - интересува се сина. - Тук беше Световния Търговски център. - И какво е станло с тях? - В тях се блъснаха два самолета с арабски терористи. - Тате, а какво е това араби. Ако излезеш от пернишката дискотека и дълго гледаш звездите...то кръвта от носа ще спре. Пенсиониран полковник бил много щастлив да срещне по улиците на малкото градче своя някогашен адютант. И тъй като търсел прислужник, веднага му предложил работа: - Ти добре се справяше навремето и задълженията ти ще бъдат същите както в армията. Бившият адютант се съгласил и му било наредено да събуди полковника в осем часа на другия ден. Точно в осем той се втурвал в стаята на господаря, разтърсил го няколко пъти, докато го събуди, а след това се обърнал към жена му: - А ти, малката бързо се прибирай в селото… Ром спира Българин, който разхожда "ПитБул" и го пита на развален български: - Бате, тва куче ти ли??? Нашият му отговаря: - Моето е, моето е! А Ромът пу отвръща: - Голям звяр, Мамти Дееба