Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Все някога ще създадем съвършени роботи. Те ще ни спасят нас от всичката тежка физическа и умствена работа. А ние ще им сервираме кафето.
Бисери 3,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива Иванчо при майка си и замолва жално: - Мамо, дай един лев... Моля ти се мамо!!! - За какво? - Там на улицата седи бедна баба, на нея ще ги дам. Майката радостно: - Значи ти е станало мъчно за бабата. Ето синко, вземи! Разбира се, да ги дадеш на бабата! Тя сигурно е стара? - Да. - И не може да работи? - Не не може! - Седи и проси? - Да за сладолед! Една новобрачна двойка си дали обет, че през следващите 3 години могат да си изневерят само 3 пъти. Изминали трите години и мъжа и жената седнали на вечеря, за да споделят своите изневери. Пръв започнал мъжа: - Скъпа, аз ти изневерих само два пъти. Първия с твоята най-добра приятелка, а втория със секретарката на шефа. Жена тогава му отговорила смирено: - Скъпи, аз ти изневерих само веднъж... с футболния отбор на града. Прибира се едно детенце от детска градина, обаче цялото издрано - личице, ръчички.... ужас. Майка му кахърно го пита: - Какво си правил, бе мамо? Защо целия си издран? - Ами играхме хорце около елхичката мамо, а елхичката голяма, ние малко... Плавал си един кораб из океана. В един момент капитанът помолил всички да се качат на палубата за да им каже нещо важно. Събрали се всички и той казал: - Имам една добра и една лоша новина. С коя да започна? - С добрата - казали всички! - Е ми ще получим 11 Оскара! - казал капитанът. Вероятно нашия HR-мениджър е намерил находище на идиоти и успешно го разработва.