Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
..това е световен АМЕРИКАНСКИ стандарт! /А.Х. в час по "Монитори" > СПГЕ - София/
Любими Герои 3,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Който е тъп и не може да запомни текста на песните, нека си ги записва като мен! Старшина Една баба пътувала към София,за да навести внуците си. В трамвая дочула, че който искал да излезе,се обръщал към младежа,застанал на вратата с "пардон".Дошло време и тя да слиза и казала на младежа:"Пардоне,пази се,баби,да мина...." Късно вечерта една жена минава през парка. Чува мъжки глас: - Стой! Спряла. - Легни! Легнала. - Госпожо, лошо ли Ви е? Аз си играя с кучето, обръщам се и гледам Ви лежите... В килията влиза нов затворник: - Привет, пръчове! Всички скачат и се нахвърлят върху него, спукват го от бой. След това му обясняват, че в затвора най-обидните думи са "пръчове" и "пуяци". - Та да бяхте ми казали - оплаква се новият. - А не да ми се нахвърляте като пуяци... Решихме да си правиме бъзик с пожарната. Един приятел се обади: Приятеля ми: Ало, ало! Централата: Да, кажете! П.: Абе гори бе! Ц.: Кое гори? П.: Ми кое... езерото гори. Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда? П.: Ми един шаран...