Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По времето на самураите живял един могъщ император, който имал нужда от нов главен самурай. За този престижен пост се появили трима кандидати – японец, китаец и евреин. - Покажи ми какво можеш – заповядал на японския войн императорът. Самураят пуснал една муха от кибритена кутийка и с мълниеносен удар на меча разсякъл насекомото на две. - Браво – похвалил го владетелят. Втори бил китаецът. Той също пуснал една муха от кибритена кутийка и с два светкавични удара на меча я насякъл на четири парчета. - Отлично – възхитил се императорът. Разбрал, че не е в свои води, евреинът решил да опита същия номер и пуснал една муха от кибритена кутийка. Той размахал меча си, като че ли знаел какво прави, но насекомото продължавало да бръмчи из стаята. - Но мухата не е мъртва – учудил се императорът. - Може и да не е – отвърнал евреинът, – обаче ако се вгледате внимателно, ще видите, че е обрязана.
Разни 1,609 прегледа
Следващ →

Още вицове

В дом за изоставени деца на нова година, преоблечен като дядо Коледа, влезнал мъж: - Здравейте деца, аз съм дядо Коледа! Нося ви подаръци! И обърнал чувала с подаръците. Навсякъде се разхвърчали кукли и колички. Едно циганче прескочило децата от бързане, паднало с разбита уста и викнало: - За мене желязната, за мене желязната! Уплашен, мъжът казал: - Леко бе, дете, ще се пребиеш! Циганчето хванало желязната количката и казало: - А масивна е, масивна е... Двама приятели си говорят: - Абе - пита единия - кажи ми как става тая работа, нито си по-хубав от мен, нито имаш повече пари, а все излизаш с готини жени, кажи какво да направя за да съм като теб? Другия отговаря: - Ми какво да ти кажа, като видя жена, която ми харесва отивам и я питам: "Маце какво ще кажеш за едно бързо чукане?" - Ее ти сигурно много шамари си ял казва първия... - Да, но и много съм ебал - отвръща втория. Мъж минава на червено и го спира полицай: - Документите, моля! - Нямам. Като се развеждахме, на мен се падна колата, а на жена ми - шофьорската книжка. Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата! Пътят на любовта е труден защото е осеян с неща, които или ни издигат до небето или ни хвърлят в ада.