Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина? Защото пише "Отвори тук"!
Блондинки 3,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скоростта, с която се движи моята жена из магазините, е 200 лева в час. Данъчната система у нас - дори и безработен, пак си изработен :) Открива се частен пункт за изкуствено оплождане. Пристига една жена. Плаща на касата и влиза в кабинета. Зад бюрото стои здравеняк в бяла престилка. - Заповядайте. Какво дете искате - момче или момиче? - Момченце! - Нека да е момченце... Здравенякът отива до шкафа, вади една епруветка и започва да смесва нещо в нея.. - Ръст? - Ами висок да е... - ОК висок ръст - продължава да смесва ... - Цвят на косата? - Рус! - Точно така! - излива някакво шишенце в епруветката здравенякът - На кого искате да прилича? - На Белмондо! - Аха, Белмондо, такааааа тука е Делон, Челентано, Габен ...а ето Белмондо.. - излива още нещо в епруветката, разбърква цялата смес и я дава на жената: - Изпийте това! Жената изпива всичко, ляга на кушетката и заспива. Здравенякът се навежда над нея, побутва я с пръст, разкопчава престилката, сваля панталона и мърмори: - Белмондо, Белмондо, квото стане тва ще е... Изваждат от морето удавник. За да се свести, му подават чаша уиски. Удавникът поглежда чашата и казва: - Момчета, първо ме обърнете по корем, да излезе водата, която нагълтах. Знаете ли, мразя да пия разредено! - Искате ли да живеете милион години? - Общо или още? реплика на Ванко: Стига с тая Лили Иванова!