Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал: - Аз съм Джон от Ню Йорк, пекар съм и имам 100 служители. Германецът казал: - Аз съм Ян от Берлин, стъклар съм и имам 150 служители. Българинът казал: - Аз съм Иван от София, млекар съм и ми е 48 см. Спогледали се и американецът казал: - Е, добре, всъщност имам 10 служители. Германецът казал: - Е, добре, всъщност имам 15 служители. Иван казал: - Е, добре, всъщност не съм от София, а съм от Перник.
Разни 2,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ходих в аптеката. Някаква баба се опитваше да си купи лекарство за склерозата с десет лева с лика на Георги Димитров. Полицията издирва злосторници, направили клип с химна на МВР в изпълнение на самия вътрешен министър. Гаврата е, че в началото не се забелязва разликата между Веселин Маринов и Цветан Цветнов, чак като си сваля фуражката министъра, а припевът се изпълнява лично и много категорично от Бойко Борисов... Пътува един пиян в автобуса и казва: - Ей сега ще повърна. Всички наоколо го уговарят да не повръща, а да изчака да спирката. Той се съгласява: - Добре, броя до 64 и повръщам. Всички облекчено въздъхнали, спирката била наблизо. - Осем по осем - 64... Една жена искала да подари нещо на приятеля си за рождения му ден. Мислила, мислила и решила да се съблече гола, да си сложи една панделка където трябва, и да му се поднесе. Отишла при него и му казала: - Скъпи, ето го твоят подарък! Той запретнал ръкави и попитал: - Много ли е надълбоко? Чета новините: "Адронния колайдер - последното постижение на науката.." Уф, наистина ли ПОСЛЕДНО???