Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво представлява тази картина? - пита дама надзорник в галерия. - Това е Ван Гог, нали? - Не. Това е Мане. - А това е Сезан, нали? - Не. Това е Рембранд. - А това сигурно е Пикасо? - Не. Това е огледало, госпожо.
Разни 1,753 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всеки петък беден възрастен евреин обядвал в дома на богат роднина. Един обяд се появил заедно с младеж, който също седнал на масата. - А това кой е? - попитал домакинът. - Това е зет ми. Обещал съм му, че ще го издържам първата година след сватбата. ББ по цял ден си държал ръцете в джобовете..и се барал за лентите. Иванчо се явява на изпит по анатомия, ама не знае нищо. Профсорът разбрал това и казал: - Ако легнеш на масата вместо труп, по който да изпитвам студентите, ще ти пиша 3. Иванчо се съгласил. Съблякъл се, легнал и го покрили с чаршаф. Влиза Марийка и й се пада да говори за мъжки полов член. Професорът открива само члена и Марийка възкликва: - Че кога е умрял Иванчо? Професорът се опулил: - От къде разбра пък, че е Иванчо? - Само аз в института имам такова червило. - Къде е тоалетната? - По коридора втората врата вляво, а после по миризмата. В автобуса: - Господине! Ако вече сте легнали въху мен, то поне не спете!