Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената на един алкохолик искала да откаже мъжа си от алкохола.Отишла при един поп и го попитала,а той и казал: -Изтегли пари от банката и купи много алкохол.Изсипи го във ваната,сложи една умряла котка вътре и го остави във ваната половин-един час.И посли всичко ще е наред. Жената направила така и след като оставила мъжа си там излязла на вън.Минал половин-1 час па си рекла: -Е,нека остане още половин час във ваната. Когато станало време жената се качила и влязла в банята.Що да види ваната празна,а мъжа хванал котката и вика: -Хайде мацо,пусни още 300грама!
Разни 2,214 прегледа
Следващ →

Още вицове

100 лева рушвет ли са, пита здравният министър линк - монитор.бг ----- Хващат доктор с пачка от по сто лева и обяснява: - Това са от сто благодарни пациента по сто лева. Министърът също мисли, че е редно.... От скелето пада строител.Около него се събира тълпа,а един подхвърля: -Ей, извадете му ръцете от джобовете!Трябва да мине за трудова злополука. Опити за извинителни бележки от "родителите". Моля, извинете Петьо за отсъствието, защото имаше стомах. Извинете Глория за вчера, тя ходи с доктор. Извинете Таня (10год), не беше на училище заради проблеми с яйчниците. Моля извинете Иван за липсата, имаше растройство(зачертано) разтроиство(зачертано) диария. Младоженец се хвали на приятелите си: - Въведох железен ред вкъщи! Всеки ден точно в 13.00 ч. жена ми сервира обяд. А ако закъснея и минута - не получавам нищо… Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука.