Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никоя жена не заслужава сълзите ми, а тази, която ги заслужава, никога няма да ме разплаче
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Имате ли куче? - Не. - А някакво домашно животно? - Компютър.
Програмисти
03.10.2017
2,794 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Но не можете ли в края на краищата да живеете честно? - пита съдията. - Че кога - вие през цялото време ме вкарвате в затвора!
Поръчка на мъже по телефона. Тел. 166.
В ресторант: - Защо искате да платя сметката, преди да съм се нахранил? - пита изненадан клиент. - Ами вие нали си поръчахте гъби... - смънква сервитьорът.
В час по литература, децата имали задача да напишат разказ на избрана по тях тема. Като няколко минути преди края на часа, няколко деца трябвало да станат да прочетат това което са написали. Като особено силен ученик вдигнали Иванчо на дъската да чете. И той започнал да срича лекинко : - Зима е. Престанало е да вали сняг и земята се е сковала от сухия студ който я обвива ... - Браво Иване, - прекъснала го учителката - ще оправим двойките ! - ... езерото е замръзнало - продължил Иванчо - и вълците се шибат на леда ! - И В А Н Е, не те ли е срам, пак започна с твоите истории, не ти ли е неудобно ? - Е как ще е удобно госпожо ? Нали е хлъзгаво...
Срещат се двама хакери. Единия разправя: - Вчера в дискотеката се запознах с една супер блондинка! - И?! Какво? - След това я поканих на кафе у нас! - И??? - Като дойде у нас...се съблече чисто гола!!! - И?! И? - Качих я на бюрото, на което ми е компютъра... - Имаш компютър у вас?! С къв процесор?... Срещат се две блондинки. Едната казва на другата: - Снощи в дискотеката се запознах с един хакер. - И?! Какво? - Покани ме на кафе у тях после. - И?! И? - Отидохме у тях. - И после? - Събляхох се, свалих си гащите... - Ти носиш гащи?!!