Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Петров, къде си се затичал? - Пак има земетресение и се евакуирам... - Ако е под четвърта степен по Рихтер ще се брои за самоотлъчка, а по моя часовник е само 2,5...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ревността винаги се ражда с любовта, но не винаги умира с нея Ларошфуко
Разни
03.10.2017
2,144 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ало, полицията ли е? - Да. - Поемам отговорността за демографския взрив.
В спора се ражда истината. И се разпадат младите семейства...
- Ти говори ли с баща ми дали разрешава нашия брак? - Да. Звъннах му по телефона и той ми каза: "Не знам, кой се обажда, но нямам нищо против".
Неща, които момичето не бива да казва на мъжа по време на секс: -А, стъпалата ти са толкова големи! -Не се безпокой, ще го преодолеем. -Опитай се, да не ми размажеш грима. -Поне това няма да отнеме много. -Искам бебе. -Знаеш ли, че таванът има нужда от боядисване? -Може би, трябва да се обадим на доктор Рут. -Това кръв ли е по таблата на леглото? -Дали не съм забравила да си взема хапчето? -Това е обикновен обрив. -Обаче още можеш, нали? -Защо не преминем направо към цигарите? -Е, всеки изглежда странно гол. -Не ти ли се струва, че мирише на изгоряло? -Като се замисля, защо не изключим лампата? -Не ми обръщай внимание. Винаги си пиля ноктите в леглото. -Може би, ако го полеем, ще порасне. -Може би изглежда по-хубав на естествена светлина. -Може просто да ти липсват упражнения. -Кога трябва да ми стане хубаво? -Добре, че си богат.
БНТ 23/11/2007 около 17 ч. Стефан Цанев е на гости на Васа Ганчева. Зрител се обажда: - Ало,аз ли съм на телефона? - Да,вие сте!