10 признака че сте инфектиран от чата
1. Вашето ISP ви търси за технически консултации.
2. Някой на работата ви разказва шега, а вие "LOL!".
3. Сънували сте хората във вашият канал.
4. Опитвате се да скроулирате поп-уп меню.
5. Гледате телевизия с изключени главни букви.
6. Вашия приятел ви казва нещо тъжно по телефона и вие казвате "О, прегръщам те."
7. Казвате ника на някой докато правите любов със съпруга(та) си.
8. Карате свой приятели да си вземат интернет достъп за да можете да "си повисите".
9. Три думи: carpal tunnel syndrome.
10. Смеете се на този списък.
В една държава имало група ге*ове, които трябвало да бъдат премахнати. Държавата ги изпратила на самотен остров. В продължение на 3 седмици от държавата им изпращали храна и вода, но после спряли да се грижат за тях. Ге*овете вече си били избрали началник и един от групата го попитал:
- Шефе, какво ще правим? Спряха да се грижат за нас!
Началникът отговорил:
- Спокойно, утре ще вали, но ще валят п*шки!
Ге*овете много се зарадвали и легнали да спят.
На другата сутрин началниът станал и видял, че няма никой. Отишъл на на брега и какво да види - всички мъже забучили глава в пясъка и вирнали г*зовете нагоре.
Изведнъж от морето изплувал корабокрушенец. Отишъл при тях и викнал на първия:
- Ей, извинявай, чуваш ли ме? - но никой не отговорил. Извикал на втория:
- Ехо, здравейте! - но пак никой не отговорил.
Накрая решил да бръкне в дупето на третия от тях. Бръкнал му, а ге*ът си отровил главата от пясъка и казал:
- Началник, взе да прикапва!