Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си седели на една пейка в парка.До тях се приближил един младеж и ги заговорил: - Добър ден - казал - аз съм Петър, а вие? - Ние не.
Блондинки 3,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша. Йонки, стига си се смял като Годжи! Учител по литература, ГПЧЕ Звъни телефона в ресторант. - Може ли да поръчам една маса? Келнерът, ядосано: - Колко пъти да ви казвам, че ние не се занимаваме с продажба на мебели!? Вървели си две блондинки в горичка! Видели една пътека. Едната казала: - Знаеш ли, че това е пътечката, по която вървят мечките, за да отидат и да си вземат мед! - Не! Това е пътечката, по която вървят зайчетата, за да стигнат до зеленчуковата градина. - Не, не е така! - Напротив вярно е! Както се карали, минал влакът и ги прегазил! Първата сцена от “Спасяването на редник Райън” представлява свободна интерпретация на работна среща на Бойко Борисов с лидери на ДСБ.