Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един мъж се прибира касно и бая подпийнал. Жена му оваря вратата и държи в ръката си точилка и видимо ядосана, а той.. - Е те тва е жена - и баница е готова да ми направи..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки си седели на една пейка в парка.До тях се приближил един младеж и ги заговорил: - Добър ден - казал - аз съм Петър, а вие? - Ние не.
Блондинки
03.10.2017
3,352 прегледа
Следващ →
Още вицове
Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша.
Йонки, стига си се смял като Годжи! Учител по литература, ГПЧЕ
Звъни телефона в ресторант. - Може ли да поръчам една маса? Келнерът, ядосано: - Колко пъти да ви казвам, че ние не се занимаваме с продажба на мебели!?
Вървели си две блондинки в горичка! Видели една пътека. Едната казала: - Знаеш ли, че това е пътечката, по която вървят мечките, за да отидат и да си вземат мед! - Не! Това е пътечката, по която вървят зайчетата, за да стигнат до зеленчуковата градина. - Не, не е така! - Напротив вярно е! Както се карали, минал влакът и ги прегазил!
Първата сцена от “Спасяването на редник Райън” представлява свободна интерпретация на работна среща на Бойко Борисов с лидери на ДСБ.