Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка. Започнал той, а Петка стиснал зъби и си мислел: - Aх да дойде моят ред, ще видиш ти. Свършил Чапай и Петка веднага му казал: - Дай сега е мой ред! А Чапай с доволна физиономия му отвърнал: - А бе, я ги вземи тия 5 лв. аз май няма да издържа на болката!
Любими Герои 3,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако Ви бях жена, щях да сипя отрова в кафето Ви! - А аз, ако Ви бях мъж, щях да го изпия! Говорят си двама бизнесмени: - Как е твоята прекрасна секретарка? - За съжаление, напусна. - Какво е станало? - Веднъж влезе неочаквано в кабинета ми и ме хвана, когато целувах жена си... Багер закачва последен модел Мерцедес. От колата излиза злобна мутра и гневно отваря вратата на кабината. Вътре седи огромен багерист, който едва се е побрал в кабината. Поглежда отвисоко мутрата и пита: - К’во искаш, бе? - Ами... имаш ли ключ 19? - Немам, аз до 27 ги завивам на ръка. Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря... Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.