Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка. Започнал той, а Петка стиснал зъби и си мислел: - Aх да дойде моят ред, ще видиш ти. Свършил Чапай и Петка веднага му казал: - Дай сега е мой ред! А Чапай с доволна физиономия му отвърнал: - А бе, я ги вземи тия 5 лв. аз май няма да издържа на болката!
Любими Герои 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджии спряли един поп с моторче и му казали: — Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред! — Добре. – казал попа. Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред. — Дядо попе, защо всичко ти е наред? — Защото Господ е с мен! — А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба! Защо жените имат по два чифта устни? Е как защо? С едните да говорят глупости, с другите да се извиняват после! Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..." Между приятели: - Вкъщи са напъплили едни хлебарки - ужас! С какво ли не пръсках - няма отърване... - А пробва ли с тебешир за хлебарки? - Защо, помага ли? - Разбира се! Седят си кротко в ъгъла и си рисуват. Докарват в районното пиян. Той се възмущава : - Искам да знам защо сте ме докарали? - Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване - му отговарят. - А-ааа, това променя нещата ! - възкликва пияният, потривайки ръце. - Кога започваме?