Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж на средна възраст, с приличен личен бизнес, назначава младо момиче за секретарка. За да я въведе в естеството на производството на сладкарски изделия, с каквито междувпрочем се занимавал, я заразвеждал из цеховете и заобяснявал: - Тук се подготвя тестото за кроасаните. - Иииии, баси якото...- изцвилила възторжено ефектната блондинка, с гръдна обиколка колкото на средно голяма летяща чиния и крака дълги като извинение на изневеряващ мъж. - А тук се приготвя сладоледа. - Иииии, баси якото... - Това е цехът за опаковки. - Иииии, баси якото...-Еднотипната реакция леко подразнила шефа и той попитал - А освен "Иии, баси якото..... " друго можеш ли? - Да, свирка...... - Иииии, баси якото......
Блондинки 3,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка били на един чин и по време на часа Марийка почнала да вика: -Госпожо, госпожо Иванчо има в джоба си жаба! -Иванчо, я ела тук! - извикала учителката. Я да видя къде е тая жаба. Иванчо и показал джоба си и учителката бръкнала и в момента в който бръкнала извадила ръката си и извикала: -Уййй ! Иванчо казал: - Уй я, уй! Жабата е в другия джоб! Блондинка във фотостудио - гола, краката зад главата и с вибратори по всички дупки... - Сигурен ли сте, че трябва в такава поза за снимка за паспорт? - Защо не се ожените, Холмс? - Защото, Уотсън, това създава купища проблеми. Ето ви например една логическа задача: на едната врата на къщата ви лае кучето и иска да го пуснете, а на другата чука жена ви, която си е забравила ключа и иска да й отворите. Кого ще пуснете в къщата по-напред? - Ами жена ми. - Неправилно, Уотсън. Трябва да пуснете кучето, защото то ще спре да лае като влезе. Дежурният автопатрул спира водач за нарушение: - Господине, защо шофирате без включени светлини? Не забелязвате ли, че е доста тъмно? - А вие сигурно не чувате? Гърнето е прегоряло отвсякъде, клапаните чукат на поразия, а таратайката ми гърми на километър. Дали ще ме виждат, или ще ме чуват - не е ли все едно и също. Мюсюлманите от няколко страни много силно се обидиха, на това че в датските карикатури техния пророк бил изобразен като покровител на терористи. В резултат на това те се изгавриха с датското знаме, разбиха няколко посолства, похитиха няколко датчани и други европейци, направиха кошмарна акция за да изразят ненавистта си към Дания и цялото европейско общество. По този начин, разбира се, те само искаха да обърнат внимание на карикатуриста, че те по свой си начин са тихи и мирни хора. Надявам се, че карикатуристът се е засрамил.