Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Господи, колко ви обичам всички! - Хм, да не си взел заплата днес?
Бисери 2,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът събрал всички животни и им казал: - Искам всеки да ми донесе месо. Който не ми донесе ще му бия един чимбер с оная си работа. И почнали животните да му носят месо. Дошъл ред на заека и той донесъл морков. - Защо ми носиш морков, а не месо? - Ами защото не можах да намеря друго. Баам един чимбер. Заека хем реве хем се смее. - Що ревеш бе? - Щото ме боли. - А що се смееш? - Таралежът иде с ябълка. Учителката пита Иванчо: - Как са родителите ти? Иванчо: - Добре са, много са музикални. Учителката: - Наистина ли? Иванчо: - Да, мама свири на цигулка - "цигу мигу, тури ми го",а татко на тъпан "бум трака, у путака". Двама английски джентълмени седят в клуба. - Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? - Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! - Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно. - Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата... В едно село се отворила нова бръснарница. На площада пред нея се събирали пътища, които водели до един манастир, къщата на местен мафиот и вилата на един депутат. Поработил нашия бръснар известно време, докато при него влязъл един монах с молба да му пооправят брадата. Бръснарят си свършил съвестно работата, но решително отказал да вземе пари от свети човек. Монахът си тръгнал, но на следващия ден бръснарят получил по едно момче кошница с десет чудесни ябълки от манастирската градина. След няколко дни в бръснарницата дошъл мафиотът, и казал да му обръснат главата. Бръснарят пак си свършил работата, но се побоял да вземе пари. Мафиотът си тръгнал, обаче на следващия ден бръснарят получил в плик банкнота от 10$. Минало още време - пристигнал и депутатът. Постригал го бръснарят, спретнал го, но пак не отворил дума за пари... А на следващия ден депутатът се върнал с десет свои колеги... От БСП,канят една"независима"депутатка да влезе в тяхната парламентарна група. - Но аз,само веднъж в месеца вдигам червен байрак. - И ние само веднъж преди изборите вдигнахме червен байрак.