Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За най-бавна интернет връзка в цялата човешка история бил признат гъркът, пробягал 42 километра и 195 метра за три часа, за да предаде 32 бита информации: "Радвайте се, атиняни, ние победихме!".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Днес не мога да ви позная? - Какво, добре изглеждам? - Не е това. Идея си нямам кой си ти?
Разни
03.10.2017
1,606 прегледа
Следващ →
Още вицове
Утро. Таткото се мие, бръсне, къпе, отива при дъщеричката, буди я и я прегръща: - Миличка, време е да ставаш, да закусваш и да отиваш на училище. - Тате, колко хубаво миришеш?!... - Радвам се, че ти харесва. И на мама също… - Тогава защо тя ти казва "вонящ козел"?!
Адам е единственият човек, който е знаел, че когато казва нещо хубаво, друг преди него не го е казвал.Марк Твен
Учителка пита учениците, какви ще станат като порастнат. Петьо: Аз ще стана лекар. Гошко: Аз ще стана пожарникар. Марийка: Аз ще стана майка. Иванчо: Аз ще помогна на Марийка да стане майка.
Мъж и жена в лелгото. Жената: - Какво, пак ли не ти става? Май вече не си мъж! - Кой не е мъж?! С другите си става!
Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон!