Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Днес не мога да ви позная? - Какво, добре изглеждам? - Не е това. Идея си нямам кой си ти?
Разни 1,606 прегледа
Следващ →

Още вицове

Утро. Таткото се мие, бръсне, къпе, отива при дъщеричката, буди я и я прегръща: - Миличка, време е да ставаш, да закусваш и да отиваш на училище. - Тате, колко хубаво миришеш?!... - Радвам се, че ти харесва. И на мама също… - Тогава защо тя ти казва "вонящ козел"?! Адам е единственият човек, който е знаел, че когато казва нещо хубаво, друг преди него не го е казвал.Марк Твен Учителка пита учениците, какви ще станат като порастнат. Петьо: Аз ще стана лекар. Гошко: Аз ще стана пожарникар. Марийка: Аз ще стана майка. Иванчо: Аз ще помогна на Марийка да стане майка. Мъж и жена в лелгото. Жената: - Какво, пак ли не ти става? Май вече не си мъж! - Кой не е мъж?! С другите си става! Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон!