Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Прибирам се оня ден от командировка, и първата ми работа - поглеждам в гардероба. Няма никой. Гледам и под леглото - и там няма никой. В банята - никой. В килера - никой. В цялата къща няма никой. - Ами жена ти? - Каква жена бе, аз съм ерген.
Разни 2,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бабо ще взимаш от това лекарство по 6 лъжици на ден. - Аман бре докторе та у нас има само 8. Новият шеф се оказа доста хитър. Извика при себе си всеки с клавиатурата си. На когото бяха изтъркани буквите на клавиатурата, остави на работа, а на когото бяха изтъркани стрелките - уволни веднага. Двама борци се подготвили за лов. Купили Всичко необходимо и тръгнали към гората. Обаче било страшна буря и неможело да се ловува. Качили се в джипа и се набрали с 50км/ч. След малко на прозореца чука някакъж дядо. - Момчета цигара да имате? - Имаме дядо. Подал му единия цигара и се набрали с 150км/ч. На прозореца пак се почукало. - Момчета ами запалка да имате. - Имаме дядо. Дали му запалка и се засвяткали с 300км/ч. Но на прозореца пак се почукало. Бореца отвътре уплашено гледа пак същия дядо. Отваря, а дядото казва: - А бе момчета, да взема да ви бутна малко, че май яко сте закъсали в тая кал. Подпис на потребител на форум: Да направят митниците казарма! Всеки българин да минава за по 1 година на служба в митниците! Така всеки ще е заможен и ще има и къща и апартаменти и нови коли! - тези над 30г.-първо по 3г. запас Има мъже, които казват: "Друг като мен няма да намериш!" Гледаш го и си мислиш: Слава Богу!