Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
За удоволствието трябва да се плаща, иначе ще се облече и ще си отиде.
Семейни 2,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учени от БАН са създали ново преспивателно, записа ли са го на диск и засега е с работно заглавие "Българско футболно първенство " Тази сутрин в Севливо(минус 28 градуса) се срещат на улицата двама: - За къде си се затичал? На работа ли? - Да, хич не ми се бърза за там, но ми е студено. ------- Днес времето е прекрасно! 28 градуса, небето е синьо, слънцето е жълто, вятър няма. Само един малък минус...пред числото на градусите. Десетгодишно момиченце върви из парк и плаче неудържимо. Среща я един добър чичко: - Момиченце, защо плачеш? - Господине, не питайте. Днес ми е много лош ден. Сутринта мама и тати умряха в автомобилна катастрофа, после малкото ми братче падна в един кладенец и се удави, после ни обраха, после къщата се запали... много лош ден... Добрият чичко си разкопчава колана на панталона и казва: - Да-а-а... Наистина ти е лош ден. Крайморски ресторант, вечер, пиан-залиан отива да пикае. Влязал до крьста в морето, извадил го, изпикал се и закопчал в дюкяна си паламуд. След половин час тръгва да пикае на пясака, отваря дюкяна паламуда се показал: - Оооох, че си голям, голям си, ама от къде извади този тьжен поглед? Мъж, чийто жена била доста едрогабаритна, се жалва на приятел: - А моята е на ябълкова диета - яде всичко, освен ябълки...