Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Първо правило на социолога - никога да не се прави анкета на общественото мнение понеделник сутрин.
Професионални 3,015 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден той отива при учителката и казва: - Госпожо, аз съм много умен. Не съм за първи клас. Пратете ме направо за трети! Учителката се объркала и го води при директора. - Господин директор, Иванчо иска да започне учение направо от трети клас! - Добре! Изпитайте го - да видим. Почнала учителката? - Колко е 3 по 3? - 9. - Правилно! А 6 по 6? - 36. - Добре! А какво е това - кравата ги има четири, а аз две? - Крака. - А какво е това? Ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? - Джоб. - Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: - Направо в пети да го пратим! Много е напред с материала! Я как отговори на всичко! А последните два отговора даже и аз ги сбърках! - Бесен съм! Изгубих си чадъра и не мога да си спомня къде съм го оставил! - Кога забеляза, че си го изгубил? - Ами, когато спря да вали и поисках да го затворя... Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал: К:Защо ще скачаш? Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече. Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти и казал: К:Сега имаш идеални деца. Ч:Аз пак ще скачам. Жената много ми изневерява. Дядо Коледа пак го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеална жена. Ч:Пак ще скоча, шефа много ме изнервя и не ми плаща много. Дядо Коледа отново го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеален шеф. Ч:Мерси, как мога да си отплатя? К:Направи ми една свирка. Съгласил се човека и като свършил Дядо Коледа го попитал: К:На колко години си? Ч:На 40. К:И още вярваш в Дядо Коледа? Французин, американец и българин тираджии си говорят. Американеца се хвали:- Къщата ми е в едно равно поле, като се прибирам надувам клаксона и като се прибера - камината запалена, яденето във фурната, а жената и децата ме чакат на верандата.- А моята къща е на един висок баир - казал французина.- Като се прибирам пускам дългите и като се прибера шампанското отворено и жената ме чака гола на леглото. Аз пък - казал българина, - живея в една долчинка. Като се прибирам спирам двигателя и надолу по инерция. Като стигна излизам тихичко от камиона, изключвам бушоните, вземам бухалката и отивам да чакам пред вратата на спалнята - досега само един ми избяга.... На един му подарили папагал. Скъп и красив. Но… много псувал. - И жена ти, и тъща ти, и тебе…трам-тарам-тарам! Мъжът го придумвал, покривал клетката, но никаква полза. Накрая натикал папагала в хладилника. Десет минути отвътре се чувал тропот, блъскане и псувни, и после - тишина. Мъжът отворил вратата, а папагалът тихо му казал: - Извинете, не бях прав, страшно се разкайвам, и жена ви, и тъща ви, и вие самият сте чудесни хора, разбрал съм погрешно, ИЗВИНЕТЕ! Мъжът, разчувстван: - Добре, на всеки се случва, забрави! Папагалът, още по-тихо: - Извинете, може ли едно въпросче? А КАКВО ВИ Е НАПРАВИЛА ТАЗИ КОКОШКА!?