Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент починал и на небето Свети Петър го пита: - В рая не мога да те пратя. Кажи в кой ад искаш в "студентския" или в "стандартния". Студента отговорил: - Аааа досега съм бил в студентски ад на земята, искам в стандартния. Пратил го Свети Петър в стандартния ад. Там ядене, пиене, цигарки, мадами ... въобще лайф. Имало само един кофти момент: всяка вечер идвал един дявол и му забивал пирон в задника. Изкарал така една седмица студента и накрая не издържал. Отишъл при Свети Петър и го помолил да го премести в студентския ад. Съгласил се Свети Петър и го преместил. В студенския ад ядене, пиене, цигарки, мадами ... лайф, но най-важното вечер не идвал дявол да му забива пирони в задника. Прекарал студента 3 месеца така - много му харесало. Една вечер се появил един дявол с кофа пирони и го изкомандвал: - Айде колега, сесия!
Студентски 2,274 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рибар без разрешително е хванат от горския на местопрестъплението с една кофа пъстърви. Рибарят се оправдава: - Не съм ги ловил! Това са мои рибки, домашни любимци. Всеки ден ги "разхождам", тоест, пускам ги във водата, те плуват половин час, а като им свирна, скачат обратно в кофата. Ако искате да Ви покажа. Горският, недоверчив, се съгласява. Рибарят изсипва рибите във водата. След няколко минути чакане, горският пита: - Е какво, няма ли да ги повикате? - Кой да повикам? - Как кой -- рибите! - Какви риби? Пътнически кораб потънал и само един пътник се спасил по чудо на необитаем остров. След десет години край острова минал кораб и от него доплувала лодка. От нея слязъл моряк, дал на самотника свитък от вестници и казал: - Капитана каза да прочетете новите вестници, преди да решите дали да се върнете... Бивш катаджия,за коледа си поставя във вилата бракуван светофар. Комшийката,през оградата: - Що ти е туй нещо бе Гошо,хората елхи си слагат,пък ти светофар? - Абе те и двете мигат със шарени лампички,но от елхата никога нищо не съм получавал,а светофара всеки ден ми носеше късмет! Блондинка в езиковата школа: - Бих искала да запиша сина си, за да научи поне един чужд език. - Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански... - А кой език е най-чужд? Андрей, кажи ми! Надя дебела ли е? - Не. - Е, кажи честно де, няма да се обидя! - А коя е Надя?