Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На една Нова година в едно 4 членно семейство за празника подарили супер много подаръци на единия им син и една вафличка за 50ст. на другия. Братът с многото подаръци отишъл при другия и му казал: - А уе брат, на тебе не ти ли е кофти, че на мен ми подариха хилиади подаръци, а на теб неква кирлива вафличка? А брат му казал: - ДА АМА НЕМАМ ТУМОР нали!
Семейни 2,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как можеш да ядосаш продавачка в МОЛ? – Като си покажеш главата от пробната и й кажеш, че е свършила тоалетната хартия! Из ръководство за лов на мечки в Чукотка. - Как може да се разбере какъв вид мечка сте срещнали в гората? - Промъквате се незабелязано изотзад и с всичка сила изритвате мечката по задника. След това възможно най-бързо се качвате на близкото дърво. Ако мечката се качи на дървото и ви изяде - това е черна мечка. Ако, обаче, първо събори дървото и после ви изяде - това е гризли... Гражданката Стоименова буйстваше, крещеше и - като вдигаше толкова шум пречеше на гражданите в Изтрезвителното да почиват спокойно. Младеж отива в магазин за дамско бельо: - Покажете ми, моля, как се разкопчават закопчалките на различните сутиени, че в тъмното нищо не се вижда. - Мамо, мамо! - вика разплакан Иванчо на майка си - тате ме наби два пьти! - Защо бе, моето дете? - Ведньж защото му показах бележник пълен с двойки и ведньж защото му казах, че е неговия като е бил ученик!