Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника: В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си? След седмица войникът му отговаря: Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си?
Студентски 2,303 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Мисля, че не ме уважава.." - си помисли момичето отново препрочитайки sms на телефона си: "петя, върви на ...!". "Написал ми е името с малка буква!" си помисли тя. Проведена анкета сред боксьорите с въпрос: " Вреден ли е бокса за здравето?" 10 процента отговорили - " Не, не е вреден." 90 процента - " Не разбирам въпроса!" Докато Бойко получаваше титлата Доктор хонорис кауза, Доган получаваше Доктор ХОНОРАРис кауза Един петел свалял всички животни в една ферма. Един ден фермера го хванал с една кокошка и го предупредил, че още един пьт ако го хване с някое животно, ще го пьхне в хладилника. Хванал го повторно и го пьхнал вьв фризера. След 2 дни фермера отива да види какво е станало с петела, отваря фризера и вижда петела да пее над една замразена кокошка: "Ледено момиче" Срещат се двама приятели: — Отдавна не съм те виждал на стадиона да гледаш мачове! — Жената не ме пуска, кара ми се. — Ти мъж ли си? Хвани я, свали и гащите и я напляскай по дупето едно хубаво! След някоя седмица пак се срещат: — Пак те нямаше на мача? Направи ли, каквото те посъветвах?! — Аха, направих. Свалих я на леглото. Свалих й гащите и се зачудих за какво ми е този футбол!?!