Двама се срещнали на пътя и единият попитал:
- Имаш ли майка?
- Не, сгази я трактор!
- Баща имаш ли?
- Не, сгази го трактор!
- А, сестра имаш ли?
- Не, сгази я трактор!
- Ми, какво имаш ти?
- Трактор!
Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника:
В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си?
След седмица войникът му отговаря:
Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си?