Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка. Windows: - А диск имаш ли си? Юзер: - Имам! Windows: - А какво трябва да кажеш? Юзер: - ОК. Windows: - Гледай си работата, а не ОК, не мога да намеря небходимите файлове! Юзер: - Ми ето ти ги. Windows: - Къде? Юзер: - Ми на диска. Windows: - На кой диск?! Юзер: - На B: . Windows: - Няма такъв диск. Юзер: - А защо под DOS има? Windows: - Това не е мой проблем. Юзер: - Добре де, как да си сложа драйверите? Windows: - Че за какво са ти, ти избщо нямаш видеокарта? Юзер: - Не може да бъде!!! Windows: - Сериозно ти говоря. Юзер: - А Soundblaster имам ли? Windows: - Ми-и-и и Soundblaster нямаш. Юзер: - А...ами какво имам тогава? Windows: - Джойстик имаш. Юзер: - Ами, никога не сам имал. Windows: - Аз по-добре виждам. Юзер: - Сериозно ли, а аз си мислех да си купувам. Windows: - Ето, виждаш ли! Какво ли би правил без МЕН!
Програмисти 3,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възрастен богаташ, прибирайки се у дома, заварва натрапница да краде имуществото му. - Стой! - казва той. - Сега ще извикам полиция! - Моля те! - удря го на молби тя. - Ако ме хванат още веднъж, ще си имам много проблеми. Дай да измислим нещо! Мога да ти се отдам, а ти - да си затвориш очите. Човекът се съгласява. Мадамата се съблякла, богаташът се помъчил час... два, а след като и на третия час не успял да свърши нищо, тъжно казал: - Съжалявам, ще се наложи да се обадя в Полицията! В МЕИ-то, между преподаватели: - Защо в твоята зала компютрите са под бюрата? - Харесва ми студентките как търсят USB-порта. Служителка в Районно полицейско управление: - Няма го следователя, но можете да оставите отпечатъци от пръстите си... Беше толкова хубав, че му намигаха даже бременните жени. Две мишки (женски) си говорят: - Ах, с какъв красавец се запознах вчера… Една такава лъскава кафява козина, едни хубави щръкнали уши… И имаше и две крила на гърба си. - Значи е бил прилеп! - Прилеп ли? Мамка му, а разправяше че е летец!