Един милицонер чака на опашка в закусвалня. Когато му идва реда казва:
- Една баничка и една боза.
- Съжалявам, другарю, нямаме банички - отговаря продавачката.
- Тогава една баничка и един сок.
- Ама, нали ви казах, че нямаме банички.
- Амиии, тогава една баничка и един айрян.
- Ама, другарю, не разбирате ли, че нямаме...
В този момент се чува глас от опашката:
- Ама, другарко, какво се ядосвате, като не разбира вземете тавата с баничките и бой по главата.
Жена изневерява в спалнята и след малко се отваря входната врата, мъжът пита жената
- Къде ви е задната врата?
- Ама ние нямаме задна врата
- Добре тогава, кажи къде искаш да имате.