Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент в ресторант дълго време чака поръчката си. Извиква при себе си управителя и му казва: - Ето ви пари, да купите цветя за келнерката ви? - С удоволствие, - казва управителят на ресторанта. - Харесва ли ви? - Съвсем не, мисля, че е умряла.
Черен хумор 2,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек е 70% вода. Останалото е страст. Млада двойка излязла на среща с новата кола на мъжа. След няколко километра той се обърнал към приятелката си. - Ако вдигна сто и петдесет километра в час, ще се съблечеш ли? Тя отговорила, че навярно ще е забавно, и младежът настъпил газта. Когато вдигнал сто и петдесет километра, момичето започнало да се съблича. Разсеян от голотата й, той откъснал очи от пътя за миг и се блъснал в един храст. Момичето се разминало без драскотини, но дрехите й останали затворени в колата при приятеля й. - Иди да потърсиш помощ! - извикал той. - Не мога - отвърнала тя. - Чисто гола съм. Забелязал едната си обувка навън, младежът я посочил. - Прикрий се с нея и иди за помощ. Моля те. Тя вдигнала обувката, покрила се с нея и изтичала до най-близката бензиностанция. - Помощ! Помощ! - извикало момичето на възрастния служител. - Приятелят ми се заклещи! Бензинджията погледнал обувката и казал: - Съжалявам, госпожице, влязъл е много навътре. Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре. Майк Тайсън се загубил в една гора. Премръзнал, изгладнял рекъл си: "Тва е ще се мре. Няма спасение от никъде." И изведнъж видял една къщурка. Почукал той на вратата й и му отворил един мъж. Таисън: - Добър вечер аз съм... Мъжът: - Абе после ще ми кажеш кой си! Влез сега стопли се, хапни! И Тайсън влязъл. Стоплил се Майк и пак започнал: - Аз съм... Мъжът: - Споко! Хапни пък ще ми кажеш кой си, има време! Хапнали пийнали и Тайсън пак: - Слушай сега - аз съм... Мъжът: - Чакай, за къде бързаш! Дай да дръпнем по една трева, пък тогава! Дръпнали те, станало им кеф и Тайсън отново започнал: - Хей трябва да ти кажа кой съм! Аз съм Майк Тайсън! Мъжът: - Хеее! Много е добра тревичката - нали?!?!?! Чуждестрaнен мениджър присъствa нa дербито ЦСКА – Левски. Още през първото полувреме ЦСКА повеждa с 2:0, но зa удивление нa чужденецa, "червените" фенове зaпочвaт с нaведени глaви дa нaпускaт стaдионa. В същото време "сините" фенове спокойни и щaстливи пеят своите песни. Мениджърът питa своя преводaч: – Кaкво стaвa бе, зaщо тези се изнaсят кaто отборът им води 2:0? – А, те вече си знaят, че оттук до крaя нищо добро не ги чaкa и мaчът ще зaвърши 3:2 зa Левски!