Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спокойно! Ако маите бяха добри в предсказването на бъдещето, то щяха още да бъдат живи.
Бисери 2,920 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожелания за 8 мартБъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални, обаятелни, най-неповторимите!Бъдете и добри, и строги, и слаби и силни! Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Пазете винаги вярата, надеждата и нея - мъдростта! - Защо в Столичния общински съвет искат да въведат гласуване с електронни карти? - За да могат и те да гласуват, като депутатите с чужди карти. - Иване, работиш ли в неделя? - Разбира се! Плащат двойно, а аз съм атеист. Грях е да не се възползвам. Внуче пита баба си: - Бабо, защо когато мама и татко се скарат, на другия ден си говорят все едно нищо не е било, а когато се скарате вие с дядо не си говорите по един месец? - Защото умря оня, дето ни сдобряваше, бабиното. Стои момиче пред казармата и плаче. - Какво става? В армията ли ти взеха момчето? - Да. И петимата.