Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж влиза в книжарница: - Изберете ми най- красивата и скъпа писалка и я опаковайте в красива кутийка, завързана с розова панделка. Със съпругата ми имаме годишнина. - О, младият мъж иска да направи малка изненада на съпругата си?- предполага продавачката. - Не, младият мъж иска да направи огромен сюрприз - отговаря небрежно той,- жена ми очаква ВМW...
Семейни 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациента: - Ходих и на няколко други доктори и нито един не се съгласи с вашата диагноза. Доктора: - Ще изчакаме аутопсията значи. Две врани стоят на дървото. Долната казва: - Ей, какъв топъл дъжд заваля! Горната: - Какъвто искам, такъв пускам... Направили секс-експеримент. На два пустинни острова закарали едно и също съотношение на мъже и жени в обратен ред - на първия 20 мъже и една жена, на втория 20 жени и един мъж. След един месец проверяват как стоят нещата. На първия остров жената я гледат като богиня, подаръци, график плътен, всеки ден си има определен потребител, има и почивни дни - въобще ред, организация и секс - идилия. На втория остров какво да видят - мъжът се качил на една палма високо, а отдолу мацките я друсат и крещят: Хайде слизай, вече си там цели 15 минути... Веднъж Чапай и Петка ги гонили белите. Петка се скрила под една лодка, но Чапай го хванали и започнали да го разпитват: Кажи ни къде е Петка или ще те пребием! - Ако щете ме пребийте, ако щете ме убийте, но никога няма да кажа, че Петка е под лодката! Зимна вечер, две котета - братя си седят в хамбара, дебнат мишки и по-голямото разправя истории за мацки. Колко оправил, как ги оправил, как те се радвали и т. н. Наближило полунощ и по-голямото казало - Брато, дай да се качим на покрива при мацките и ще поебем. Качили се на покрива - но там студ на кутийки, духа вятър - няма никакви мацки. Голямото стои, оглежда се и чака търпеливо, малко трепери и зъзне. По едно време малкото казало: - Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя.