Решили двама приятели да преплуват река Дунав. По средата на реката единия, който бил отпред казал:
- Пешо, хайде да спрем за малко, защото една риба ми влезе в задника.
- Плувай, плувай не е риба.
Водещият на радиото съобщава:
"Драги слушатели, имаме добра и лоша новина. Добрата е, че автобус с деветдесет и седем адвокати в него е паднал в морето. Лошата е, че е имало и три свободни места!"