Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Водещият на радиото съобщава: "Драги слушатели, имаме добра и лоша новина. Добрата е, че автобус с деветдесет и седем адвокати в него е паднал в морето. Лошата е, че е имало и три свободни места!"
Разни 1,736 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж се опитва да се справи с автомат за продажба на цигари във фоаето на един хотел. Докаго го блъскал, без да иска ръгнал един лакът в гърдите на минаваща случайно от там девойка. - Приемете моите дълбоки извиненя, - казва той, - но ако вашето сърце е толкова меко, колкото вашите гърди, то надявам се да ми простите. - Разбира се, че ви прощавам, - отвръща девойката с усмивка, - а пък ако всичко останало ви е толкова твърдо, колкото лакътя, то аз живея в стая 613... Пред нова кооперация седят баби. Минава джип с тъмни стъкла, от него се показва една мутра и крещи: -К’во седите тук? -Ще се оплача на внука! - казва едната баба. -Кажи му на твоя внук, че утре в 2 ч следобед сме тук с момчетата, ще има стрелба!” На другия ден идват три джипа и мутрата пита бабата: -Къде е сега внукът ти, а? -Не знам, тук някъде, той е снайперист. Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: - Момче, аз искам… Студентът го прекъснал - Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: - Абе момче, аз искам… Студентът пак го прекъснал: - Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: - Мммомчее, азз иссскам… Студентът отново го прекъснал: - Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: - Еее, яка е дрогата, нали, яка е! Рекламен билборд в Австралия: "Осем от десет мъже пишат с писалка "Parker". Отдолу дописано: "А какво ПРАВЯТ с нея другите двама?" Музикална теория за създаването на света В началото бе Мрак.И каза Господ "Тъмно е". И взе Господ неон и оцвети звездите в различни цветове.И каза Господ "Това е дискотека".И викна Той ангелите и им каза "веселете се и се забавлявайте." Първият ден бе РОК.И ангелите пиха,пиха,пиха създадоха Ева и измислиха секса. Вторият ден бе ДЕД МЕТАЛ.И ангелите пиха пиха пиха намериха дяволите и ги изнасилиха. Третият ден бе ЧАЛГА.И ангелите пиха пиха пиха пиха..... на сутринта Господ каза"Лошо нещо е махмурлука".После Той се огледа видя синьото небе и каза "Това е добре".И видя Той пухкавите облаци и пак каза "Това е добре" накрая видя жълтото петно и извика "Кой, по дяволите, ми изпи неона и препика оная планета ето там?"