Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. По някое време Наташа го пита: - Но поручик, какво правите с ръцете си по гърба ми? - Търся Ви циците. - Проверете отпред - палаво го подканя тя. - Там вече ги търсих.
Любими Герои 2,954 прегледа
Следващ →

Още вицове

Типичен коментар след секс? Овен: "Хайде пак!!!" Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата." Близнаци: "Къде е дистанционното?" Рак: "А кога ще се оженим?" Лъв: "Бях страхотен, нали?" Дева: "Трябва да изпера чаршафите..." Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса." Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!" Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!" Козирог: "Имаш ли визитка?" Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?" Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?" Писмо до Дядо Мраз: "Скъпи Дядо Мраз, за нова година не искам подарък. Ако много настояваш може да ми подариш 3 черешки... Разположи ги хоризонтално на крайния ляв игрален автомат в казино "Златната Топка". Ще бъда там цяла нощ." Гаджето на "B B King" решила да му направи подарък за рожденния ден, като си татуира на двете бузи на задника по едно "В". Дошъл големия ден, завела го тя в спалнята събула си прашките и се надупила, а той попитал: - Кой е тоя "ВОВ" бе??? Млади специалисти дошли на работа на строеж. Един работник им казва: - Момчета, утре ще идва комисия по строителството. Каквото и да се случи, давайте си вид, че всичко трябва да бъде точно така. На следващия ден идва комисията и една стена пада със силен грохот. Работник от строежа си поглежда часовника и казва: - Виж ти! 10,35 - точно по график! Колкото и радикално да прозвучи, Коледа не е време само за обилни и тежки трапези и изтощителни обиколки из магазините. Повече от всичко това е време, което споделяме със семействата си и в което освен подаръци даряваме на приятели и роднини усмивки, настроение и добрина. И така, с тази специално подбрана страница със забавни случки искаме да ви пожелаем весели и щастливи празници!