Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакъв мъж се прибира у дома от среща с любовницата. Обаче целия вони на парфюма й. За да се маскира малко, минал през една кръчма и ударил набързо няколко ракии. Прибира се, жена му го подушва подозрително и казва: - Ти да не мислиш, че ще ме заблудиш, бе? И с десет парфюма да се полееш, пак ще позная, че си пил!
Пиянски 2,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само се замислете за целия идиотизъм! Да почиваш на деня на ТРУДА!!! Все едно на деня на виното да пиеш вода! Пациентът трябва да плати много. Иначе той няма да спазва предписанията, който докторът му е предписал. Какво е това нещо американския шоубизнес?!? Шер- арменка! Мадона - италианка! Лейди Гага - италианка! Мартин Скорсезе - италианец! Памела Андерсън - канадка! Джордж Майкъл - кипърец! Дженифър Анистън - гъркиня! Нина Добрев - българка! Глория Естефан - кубинка! Салма Хаук - мексиканка! Дженифър Лорес - пуерториканка!!! Това е американския шоубизнес. С индиански корени е само Танита Тикарам. А коя, по дяволите, е Танита Тикарам?!? Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора: - Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще дойдете. Студентът: - А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка? - Това е невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшава с чина с чело. - Добре, вървете, пиша ви тройка. А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да вляза и вие да ми пищете четворка? - Е, това вече е съвсем невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак влязъл. Професорът удивено: - Е, пиша ви четворка, вървете. - А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица! - Съгласен! Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл и казал: - Нещо не мирише много на парфюм. - Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига. Доктор казва на пациент: - Успокойте се, моля. Казвам ви, че нищо страшно нямате. Преди няколко години и аз имах същото - и, както виждате, съм жив. - Да, но сте имали друг доктор...