Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Поради кризата, в телевизионното шоу "Детектор на лъжата" ползват поялник.
Черен хумор 1,875 прегледа
Следващ →

Още вицове

В родилниа дом се раждат деца на левскар, чорбар и негър.Идва доктора и им казва -"Родиха се 3 здрави дечица, но ги объркахме, не знаем кое на кой е. Елате си ги разпознайте." Тогава левскарят се втурва и грабва негърчето. Докторът: "Ама това е негър! "Левскарят: "По-добре негър отколкото чорбар." Врагът на моя враг е мой приятел..и Слава Богу, че моята тъща мрази алкохола. Най-после се осъществи мечтата на Фидел Кастро: отправил се е на пътешествие по страните из света. При това сам и без охрана, За целта се е обръснал. 7 златни правила за движение в София: 1. Никога не спирайте заради пешеходец, освен ако не се хвърли под колата ви. 2. Първото зърнато място за паркиране ще бъде и последното. Заемете го светкавично. 3. Винаги се оглеждайте наляво и надясно, когато пресичате на червено. 4. Никога не използвайте мигачи, когато променяте посоката си на движение. Те само предупреждават останалите шофьори да дадат газ и да ви попречат на маневрата. 5. Контактът с очи с шофьор от другия пол отнема предимството ви. 6. Винаги когато е възможно, спрете насред пешеходната пътека, за да попречите на колкото се може повече пешеходци. А ако някой от тях стъпи на зебрата пред вас, дайте газ и клаксонирайте, докато не го изгоните обратно на тротоара. Пешеходците са безправни участници в движението. 7. Паркирайте на тротоарите при всяка възможност, така че пешеходците да бъдат принудени да слязат на улицата. Там другите шофьори ще се погрижат за тях. Мъж се прибира мъртво пиян и жена му го посреща: - Ела ела за малко.... Води го прозореца, показва му отсрещния винпром и му вика: - Вижаш ли го! А? Колкото и да се напъваш те ще произвеждат още и още.... няма да свърши пиенето.. няма смисал да пиеш повече.... Мъжът поглежда през прозореца изпод око и някакси с онзи невиждаш поглед казва: -Дам...ама нали ги карам да работят на(хлъц) две смени......