Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: По какво се познава снежният човек - хомосексуалист? Отговор: По това, че морковът му се намира отзад.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Американски учени са успели да конструират двигател, задвижван от вода. Има само едно условие: водата трябва да е от Мексиканския залив.
Черен хумор
03.10.2017
1,763 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хан Кубрат извикал синовете си и им казал: -Синове мои, бях събрал за вас едни пръчки да ви демонстрирам нещо, обаче минал Деян Неделчев и ги събрал всичките.
Един мъж се прибира от работа и намера своята жена блондинка много разтревожена. - Какво е станало скъпа?! - пита мъжа. - Извадих няколко купчета лед от фризера, сложих ги в една тава с вода и сега немога да ги намеря! - отговаря блондинката.
Блондинка с Голф закъсала на пътя. Спира шофьор на Бентли и пита: - Какво става, да ви бутна ли отзад? - Амиии, може, но нека първо да видим какво и е на колата.
В английски клуб. - Джентълмени, вчера с мен се случи много любопитна случка...Представете си: студена дъждовна вечер, седя си пред камината. Неочаквано се чука на вратата. Отварям и гледам прекрасна лейди, цялата подгизнала от дъжда... - И после? - Разбира се, поканих я. Тя трепереше от студ и помоли за малко уиски, за да се сгрее, но не помогна, тогава ме помоли за разрешение да седне на коленете ми. - И?!!! - Кълна се, джентълмени, няма да мине и половин година и тя ще е моя!
- Миче, днес си някак особена...вежлива...усмихната, не псуваш по никой, даже се усмихваш.... - Наспах се.