Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се връща в къщи с посинено око. И майка му му казва: - Иванчо, аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10! А Иванчо и отговаря: - Да, ама мамо майката на Стоян му казала да брои само до 5.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Свободен е само онзи човек, който напълно съзнава своето човешко достойнство.
Бисери
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
Потънал един кораб и от него се спасили само двама - една грозна, ама много грозна жена и един мъж. Доплували някакси до един остров и мъжът казал: -Делим острова на две и ти си стоиш в твойта половина, а аз в мойта. Минали няколко месеца и на мъжа му се доебало и взел , че се престрашил и отишъл при жената. Хъката, мъката, почнали те да се ебат и по едно време тя му казва : -И все пак в мен има нещо хубаво!- а той отговаря: -Е да , ама след малко ще ти го извадя!
- Kaкъв сте по професия? - Флорист. - Какво е най-приятното в вашата работа? - Дефлорацията.
Стар коцкар отишъл на лекар. Лекарката била млада и хубава. Но тъй като била настинала и едвам говорела, му казала шепнейки: - Влезте, затворете вратата и полегнете на кушетката. Огледал се той и също шепнешком попитал: - Да заключа ли?
Мечо Пух вървял със счупена ръка и превръзка нa окото. Магаренцето Йори го видяло и го запитал: - Пух, какво е станало с теб? - Нищо ми няма. Просто с прасчо се хванахме на бас за едно око, че не може да ми счупи ръката!
Две мутри се возят в лъскав Мерцедес и изведнъж, хоп, насреща им друга кола, която върви срещу тях. Мутрите завили рязко и се блъснали в едно дърво и смачкали калниците. Единият казал: - Абе браточка какви ги свършихме, какво ще правим сега? - Имам идея - отговорил другия. - Да надуем колата през ауспуха и така калниците ще се изправат. - Чудесна идея...да почваме. Надували те, надували обяче калниците не се изправяли! Изведнъж единият казал: - Абе Репа ти си кух като германски контейнер бе. Може ли да надуваме като луди, а ти да не си затворил прозорците?