Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
30 годишно джудже (ексхибиционист) дебне пред централна гара, за добродушни блондинки от провинцията. Набелязва си една и като го наближава се разплаква на висок глас. - Защо плачиш ма леля ! - Не мога да се разкопчея,а ми се чурка. - Недей плака! Леля ще помогне. Разкопчава го. - Лелееееее. - Лелко! Може ли и аз да те разкопчея?
Блондинки 3,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама, толкова пияни, че виждали всичко двойно, се срещнали на един тесен мост. Не могли да се разминат, застанали един срещу друг и: Единият: - Може ли /хлъц/ да мина между вас двамата? Другият: - Може /хлъц/, но един по един. Между приятели: - Как живееш? - Ами как? Като динята - корема расте, дръжката съхне... Млад адвокат пледира: - Господин съдия, самият факт, че клиентът ми се е обърнал именно към мен за защита, доказва неговата невменяемост! "Терористи отвлякоха самолет, в който са пътували адвокати за конференция. Терористите поискали откуп 20 милиона долара и заплашиха, че, ако не получат това, което искат, ще започнат да освобождават по един адвокат на всеки час…" Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина… - Кой аз? - стиска още по-силно - П-педро. - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина… - Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска… - Н-немият П-педро…