След направена анкета се установило, че много малко хора даряват средства за наводнените райони с мотива, че щом свърщи бюджетния излишък и те щели да дарят...
30 годишно джудже (ексхибиционист) дебне пред централна гара, за добродушни блондинки от провинцията.
Набелязва си една и като го наближава се разплаква на висок глас.
- Защо плачиш ма леля !
- Не мога да се разкопчея,а ми се чурка.
- Недей плака! Леля ще помогне.
Разкопчава го.
- Лелееееее.
- Лелко! Може ли и аз да те разкопчея?