Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В туристическото бюро. Туристическият агент говори с мъж на средна възраст с наполовина парализирано лице, от който постоянно се стичат слюнки. Мъжът казва (едва разбираемо): - Така, искам околосветско пътешествие. Туристическит агент: - За колко време? - За шест месеца. - Хм... Знаете ли, ще бъде доста скъпо. Мъжът: - Няма проблем. Уцелих пет милиона от тотото. Агентът: - Наистина ли? Аз, ако бях, щях да умра от кеф!! Мъжът: - На мен ми провървя, само инсулт.
Семейни 3,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

При тази боядисана блондинка всичко беше престорено:поза, усмивка, оргазъм. Живей така, че впоследствие да не съжаляваш за нищо. Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба... - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, защото са ми къси лапите... - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи... - Ах ти хитър заек! В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса. — И какво направи? Занесе го в полицията ли? — Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си… Имало двама пияни дето к’вото видели - пият го. Веднъж отишли в една конюшня и единият - Пешо вика на другия - Георги:<BR>- Шшшшшшш, приятел, виж течност!<BR>- Ми дай да я изпием.<BR>- К’во пише на етикета???<BR>- КК2КК!!!<BR>- Айде сигурно ще е вкусно.<BR>След две седмици отиват на лекър:<BR>- Докторе пихме едно КК2КК и от две седмици "ония ни работи" не могат да паднат!<BR>- Спокойно момчета сега ще видим в научната книга! - казва докторът. Лелелееееееее, момчета, знаете ли к’во сте пили ?<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- Знаете ли к’во е КК2КК???<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- КК2КК е Конски Куродръв Две Капки на Кофа!!!