Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някакъв човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей лежал до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - К”во искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?!
Животни 3,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Истински мъж - този мъж, с който жените не си задават въпроса: "Не му ли се дадох много бързо?" Вървят двама гробари из гробищата, и гледат до един пресен гроб няколко човека правят див купон. - Какво става тука? - пита единият. - Ами оня ден погребахме един катаджия. - И тия хора какви са? - Таксиметрови шофьори, още празнуват. - Зима е. Студ сковава земята навред. Вълци се чукат на лед. - Абе, Иванчо, не ти ли е неудобно бе? - Ами неудобно им е, другарко, лапичките им се пързалят. Един фермер имал навика да задоволява половите си нужди със своето прасе. Минали години и един ден той решил да се изповяда. Разказал за своите прегрешения на свещеника. - Какво е прасето, женско или мъжко? - попитал свещеникът. - Женско, разбира се, да не ме мислите за сбъркан, - отвърнал фермерът... Загубил се един гърбав през нощта в гората, седнал под едно дърво да прекара нощта! Изведнъж изпод дървото се чуло: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Да - отговорил гърбавият. -Дай ми я на мене тогава - казал гласът и гърбицата мигом изчезнала. На другият ден се прибрал човека, срещнал свой познат, който бил съкат и му разказал за чудотворното дърво. Съкатият решил и той да отиде. Паднала нощта, намерил той дървото, седнал и зачакал. По едно време се чул глас: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Не, аз съм сакат. -На ти тогава и една гърбица!