Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един полицай по време на дежурство забелязъл един мъж, който се разхождал насам натам по улицата, бъркал в своята чанта и разпръсквал нещо с ръка. Полицаят си помислил, че това е съмнително и решил да отиде и да попита човека какво прави. - Добър ден, какво правите? - Добър ден, ами ръся песък - казал човека без да се двууми! - Е как така ръсиш пясък? - зачудил се полицая. - Ами против крокодили!!!! - Е добре де, но тук няма крокодили!!! - Ами защото ръся пясък!!!!!!!
Семейни 3,398 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как мина първи април? Някой излъга ли те? - И то как. Жената не замина при тъщата, в работата не платиха заплатите, обещаното слънчево време се оказа проливен дъжд. Добре, че този празник е само веднъж в годината, втори не бих издържал. Мъж на средна възраст влиза притеснен при сексолог: -Докторе,нещо не ми става...нали се сещаш!!! -А!Що така бе,я ела утре с жена си! Пристига на другия ден мъжа със съпругата си по-оклюман от препикано мушкато.Доктора: -Сега излез навън аз ще остана с жена ти да обсъдим нещо тука. Човекът отчаян от живота одобрително кимва с глава и сяда на стола отвън. -Съблечете се госпожо! Жената в името на семейното щастие а и от презумцията, че на доктор всичко се показва съблякла дрехите си.Доктора започнал щателно да я оглежда отгоре,отдолу държейки се за брадата и цъкайки с език. -Облечете се! Излязал доктора при нещастният човек и му казал: -Спокойно господине,проблема не е във вас,и на мен не ми става от жена ви!!! - Ок, а как ще те позная? - Ще бъда с черна шапка и дънки, висок съм 185, тежа 83 килограма. - Ок, аз ще съм с черно палто с кантар и рулетка. Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: - Е, как е? - Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година. Ако учението е светлина, то неучението може да се определи като приятен полумрак...